Obłuda lewicy

7.09.2021 r.

Chcecie Państwo kilka przykładów na obłudę lewicy? Proszę bardzo, kilka z marszu wymyślonych przykładów:

·       Żadna granica nie może być przeszkodą dla miłosierdzia i życia! No… chyba że chodzi o ograniczenie cierpienia, to wtedy lepiej miłosiernie zabić.

·       Moje ciało – mój wybór! No… chyba że chodzi o szczepionki, - to wtedy róbcie z moim ciałem, co chcecie.

·       Sprawiedliwe traktowanie dla kobiet! No… chyba że chodzi o transkobiety rywalizujące sportowo ze zwykłymi kobietami, to wtedy te ostatnie jednak muszą przeboleć.

·       Nieudaczniku, podjąłeś złe decyzje gospodarcze i bankrutujesz? To bankrutuj! No… chyba że jesteś „zbyt duży, by upaść”.

·       Ochronę muzułmańskim mniejszościom we wszystkich krajach! No… chyba że chodzi o mniejszości chrześcijańskie w krajach muzułmańskich, to – nie koniecznie.

·       Ochronę mniejszościom seksualnym w każdym kraju na świecie! No… chyba że chodzi o mniejszość seksualną w kraju muzułmańskim, to też – nie koniecznie.

·       Przecz z elektrowniami węglowymi, ograniczajmy emisję CO2! No… chyba że to jest chińska elektrownia węglowa, to niech sobie emituje.

·       Duchowni to hipokryci! No… chyba że chodzi o rabinów lub mułł, to wtedy – nie koniecznie.

·       Prawicowiec postuluje ograniczenie wolności? To – faszysta! Lewicowiec postuluje ograniczenie wolności? To – postępowiec.

·       Prawica podwyższa podatki? To – systemowe złodziejstwo! Lewica podwyższa podatki? To – sprawiedliwość społeczna.

·       Wierzysz w jedynego Boga i się modlisz? To – zabobon i ciemnogród! Wierzysz w Feng Shui i medytujesz? To – postęp i nowoczesność!

·       Prawicowiec wykrzykuje hasła na manifestacji? To – fanatyk! Lewicowiec wykrzykuje hasła na manifestacji? To – obrońca demokracji.

·       Policja pałkuje manifestantów w Polsce? To – dyktatura! Policja pałkuje manifestantów w Niemczech lub we Francji? To – zapewnienie porządku…

Kolejne przykłady mogę jeszcze mnożyć, ale oszczędzając Państwu czas, powiem tylko, że jeśli kolejnym razem lewicowiec w Państwa obecności kogoś zacznie podejrzewać o hipokryzję, to proszę się nie krępować i śmiało korzystać choćby z powyższej listy. Zachęcam też do jej rozbudowywania w czasie wolnym, intelektualna frajda jest przy tej czynności zapewniona.


Powrót do bloga